Personel Hizmetleri

Personel Hizmeti


Bünyenizde sigortalı olarak çalışan apartman görevlisi vb. personelin
    • Bordro işlemleri,
    • SGK beyannamelerinin verilmesi,
    • Giriş çıkış işlemlerinin yapılması,
    • İş kanununa uygun çalıştırılması,
    • Haftalık ve yıllık izinlerinin kullandırılması,
    • Yönetimin belirleyeceği bankadaki hesaba tazminat giderlerinin fonlanması işleri Real Gayrimenkul Yönetim olarak tarafımızdan yapılacaktır.

Personel muhasebe takip hizmetinin ardından en önemlisi personellerin hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmalar yapmaktayız.
‘’İnsanlar işlerini değil, yöneticilerini terk eder’’ sözünü duymuşsunuzdur. Bir iş yapılıyorsa, çalışanları tatmin edecek ve şirkete bağlı kalmalarını sağlayacak ödüllendirme sistemlerini oluşturmak ve uygulamak da bizim görevimizdir. 
Binada görevli personellere mevzuata uygun bir şekilde İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini almalarını ve binanızda oluşabilecek personel hizmetleriyle ilgili sorumluluklarını yerine getirerek iş yeri hekimi ve iş yeri uzmanına danışarak gerekli prosedürleri yerine getirilmesini sağlayarak, risk değerlendirmesinin takibini yapmaktayız.

a. Başlıca Diğer Hizmetlerimiz;

Binanızda ihtiyaç doğrultusunda her branşta (Güvenlik, Danışma, Temizlik Personeli, Kapıcı, Bahçe ve Peyzaj Düzenlemesi) için gerekli deneyimli personellerin temini mülakat sonucu işin tanıtımını yaparak gerekli ekseriyetin tamamlamasının ardından personellerin profesyonel ekibimizle seçiminin yapılması ve Sitenize değer katmasını sağlamaktayız.